Čile, povratno iz Minhena u Santiago za samo 316€
Nakon već dugotrajne ponude Alitalie s letovima iz Trsta i cijele Italije u Santiago de Chile o kojoj smo pisali u više navrata u našem članku ovdje sada imamo još jedan prijedlog. Povratno iz Minhena u Santiago de Chile možete za 316€!
Ovaj puta najvjerovatnije je u pitanju error fare, karte se mogu pronaći preko momondo.com stranica te kupiti na Airline directu s Masters karticom (Visa i Amex su nešto skuplji 331€). Ukoliko se odlučite na kupovinu ne preduzimajte sljedeće korake kao što su rezervacije dodatnih letova ili smještaja, sve dok vam karta ne bude potvrđena.
Prijevoznik je čileansko-brazilska avio kompanija LATAM.
Karte se mogu pronaći za određene datume tijekom 11. i 12. mjeseca 2016.
Karte možete pronaći na na www.momondo.com stranicama.
Inspiraciju za posjetu Čileu možda ćete pronaći u našem putopisu San Pedro de Atacama – pustinja, sunce, prašina i još ponešto.

Minhen >> Santiago de Chile >> Minhen, na Airline Direct stranicama





Ivana Dakić 😀
Jbt…taggaj ekipu..p.s.ne znamod kud mi pare